CD Sursum Corda

Seminarzyści Instytutu Chrystusa Króla Najwyższego Kapłana mają przyjemność zaprezentować nagranie dwóch Mszy: Mszy na Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z Kyriale IV oraz Mszy na Niepokalane Serce Maryi wraz z Kyriale IX.

Jak od początku historii Kościoła, tak też dzisiaj wspomożenie nasze w Imieniu Pana. Niech te piękne śpiewy Mszy Świętej, zaczerpnięte ze skarbca Kościoła, Naszej Matki, zwracają nasze sercu ku niebu, gdzie znajduje się jedyna Miłość i Dobro człowieka.

Kliknij, aby powiększyć obrazek.

Utwory te zostały wykonane i zarejestrowane pod dyrekcją naszego mistrza chóru – księdza kanonika Jonasza Żurka, w kościele Świętych Michała i Kajetana we Florencji, w dniach od 31 maja do 2 czerwca 2021 roku. Serdecznie dziękujemy naszemu organiście, księdzu kanonikowi Florianowi Braunowi, za akompaniament oraz panu Philippe'owi Malidinowi za nagranie i edycję dźwięku. Na koniec chcielibyśmy podziękować scholi Saint-Grégoire, która wiernie pomaga nam szkolić naszych kleryków w sztyce śpiewu chorału gregoriańskiego od początku istnienia naszego Instytutu.

Posłuchaj próbki nagrania z płyty, Kyrie IX:

Aby zamówić płytę CD Sursum Corda, należy wypełnić formularz na naszej stronie, wpisując w treść wiadomości na dole formularza: „Chciałbym zamówić płytę CD Sursum Corda”. Sugerowana wysokość darowizny za płytę to 20€.

  Zamów płytę CD Sursum Corda

 

Podczas nagrania płyty CD Sursum Corda w Kościele św. Michała i Kajetana we Florencji

 

  Wróć na stronę z wszystkimi płytami